کانال دلدادگان

به کانال دلدادگان بپیوندید
لینک ورودمرتبه
تاریخ : سه شنبه 29 شهریور 1390

بسم رب العرفا

مستند عَلمِ عِلم و طود تحقیق ، درآشنایی با زندگی حضرت آیت الله شیخ محمد تقی آملی(ره)

علامه محمد تقی آملی از تولد تا عزیمت به نجف بخش اول از مستند دیدنی « عَلمِ عِلم و طود تحقیق» درآشنایی با زندگی حضرت آیت الله شیخ محمد تقی آملی از کودکی تا عزیمت ایشان به شهر نجف به قصد تحصیل .

دانلود این مستند

علم و اخلاق آیت الله محمد تقی آملی آشنایی با خصوصیات اخلاقی، علمی و عرفانی حضرت آیت الله شیخ محمد تقی آملی و فعالیت های انقلابی ایشان و ارتباطشان با امام خمینی (ره) در بخش دوم از مستند « عَلمِ عِلم و طود تحقیق» .

دانلود این مستند

شاگردان آیت الله محمد تقی آملی سومین بخش از مستند « عَلمِ عِلم و طود تحقیق» درادامه آشنایی با خصوصیات اخلاقی و عرفانی حضرت آیت الله شیخ محمد تقی آملی و آشنایی با برخی شاگردان برجسته ایشان .

دانلود این مستند

آیت الله محمد تقی آملی از زبان شاگردان ایشان قطره ای از دریای علم و اخلاق حضرت آیت الله شیخ محمد تقی آملی از زبان شاگردان و نزدیکان ایشان، در ادامه بررسی زندگی ایشان، در چهارمین بخش از مستند زیبای « عَلمِ عِلم و طود تحقیق»

دانلود این مستند

عَلمِ عِلم و طود تحقیق بخش پنجم از مستند « عَلمِ عِلم و طود تحقیق» درادامه بررسی زندگی حضرت آیت الله شیخ محمد تقی آملی و این قسمت بیان ابعاد جامعیت علمی ایشان در علوم مختلف و آشنایی با برخی دیگر از شاگردان برجسته و صاحب نام ایشان .

دانلود این مستند

سالهای پایانی عمرآیت الله محمد تقی آملی  بخش پایانی مستند « عَلمِ عِلم و طود تحقیق» با موضوع بررسی روزهای پایانی عمر شریف و بابرکت حضرت آیت الله شیخ محمد تقی آملی و احوالات ایشان در آن مقطع زمانی در کلام خود ایشان و نزدیکانشان .

دانلود این مستند
طبقه بندی: ..:::کلیپ های عرفانی-اخلاقی ،  کلیپ مخصوص کامپیوتر ،  ..:::عرفا، 
برچسب ها: دانلود مستند عَلمِ عِلم و طود تحقیق، درآشنایی با زندگی حضرت آیت الله شیخ محمد تقی آملی(ره)،
ارسال توسط سید حسن محفوظی موسوی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
ختم صلوات
طرح ختم صلوات به نیت سلامتی و ظهور آقا امام الزمان(عج)


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
هفته نامه

مستند حدیث سرو
امکانات وبلاگ
حدیث موضوعی _______________ آیه قرآن

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic